Uniwersytet Kazimierza Wielkiego z wyróżnieniem na Targach Druku 3D w Kielcach

Zespół naukowców z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w składzie dr hab. inż. Marek Macko, prof. uczelni, dr Szymon Wasielewski, mgr Zbigniew Szczepański, mgr inż. Jakub Lewandowski oraz mgr inż. Michał Rosiak wzięli udział w Targach Druku 3D w Kielcach.

Oferta Uniwersytetu obejmowała usługi w zakresie projektowania, skanowania i wytwarzania różnorodnych elementów w 7. technologiach druku 3D: FDM (farma 40 drukarek), SLA, SLS, PolyJet, DLP, DMLS oraz CJP.

Do konkursu zgłoszono „Zestaw narządów sztucznych do celów ćwiczeń medycznych i pre-operacyjnych”, za który kapituła konkursu pod przewodnictwem p. prof. Grzegorza Budzika, przyznała wyróżnienie dla Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Dyplom Targi Kielce 2024 r. Wyróżnienie dla UKW

Pełna lista nagrodzonych na stronie Targów Kielce.

Targi organizowane w ramach Dni Druku 3d, to obecnie najważniejsze w Polsce, a także jedno z największych w Europie wydarzenie dla przedstawicieli branży skanowania 3D oraz szybkiego prototypowania. Uczestniczą w nim również wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski i dystrybutorzy sprzętu zagranicznego.